Ultimate magazine theme for WordPress.

آیا طلا به صعود خود ادامه می دهد؟ +جزئیات

0 1

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بازار

آیا طلا به صعود خود ادامه می دهد؟


آیا طلا به صعود خود ادامه می دهد؟

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد – پس از صحبت ها و بیانیه های دونالد ترامپ شاهد صعود قیمت در بازار طلا بودیم. روز گذشته دونالد ترامپ اعلام کرد که توافق تجاری با چین تا بعد از انتخابات به تعویق خواهد افتاد.

به گزارش فصل اقتصاد، در صورت بروز چنین اتفاقی، بازار نسبت به واکنشی که چین از خود نشان خواهد داد و نگرانی نسبت به این واکنش نوساناتی داشت که این منجر به صعود قیمت طلا گردید.
روز گذشته قیمت پس از رسیدن به سطح EMA50 و 30/2٪ فیبوناچی شروع به نوسان حول این سطح نمود.
در چند روز گذشته شاهد این بودیم که سطح 1450 در بازار طلا همچنان به عنوان یک سطح حمایت قوی عمل کرده و قیمت تا کنون موفق به شکست این سطح و قرار گرفتن پایین تر از آن نشده است.
با توجه به نزول های یکباره و قدرتمندی که در چند وقت گذشته در این بازار شاهد آن بودیم، احتمال بازگشت قیمت طلا به سمت بالا برای جبران ضررهای پیشین وجود خواهد داشت.
در اینجا، باید به این نکته اشاره داشت که در صورتی که ترامپ به نظر خود بهای بیشتری داده و پافشاری بیشتری بر روی آن داشته باشد شاهد صعود در این بازار خواهیم بود.
در صورتی که دونالد ترامپ نسبت به بازارهای سهام آمریکا و همچنین شاخص S&P500 بی توجه باشد و به روند فعلی خود ادامه دهد، شاهد صعود در قیمت طلا و حرکت بازار به سمت دارایی های امن خواهیم بود.
برای دوره های پیش رو در صورت قرار گرفتن قیمت بالاتر از سطح 38/2 درصد فیبوناچی و سطح 1479/50 انتظار ادامه صعود تا سطح 1495 را خواهیم داشت.
به نوشته سایت طلا، در صورت قرار گرفتن قیمت بالاتر از 1500 بازار انتظار صعودهای بیشتری را خواهد داشت.
اخبار مهم روز :
گزارش اولیه کمیته تحقیقات در پرونده استیضاح ترامپ : مدارک علیه رئیس جمهور به اتهام سوء استفاده از قدرت بسیار بزرگ و سهمگین هستند! محاکمه ترامپ در راه است!
ویلبر راس وزیر بازرگانى امریکا ، ملقب به معمار جنگ تجارى : دولت امریکا برنامه تصویب تعرفه علیه واردات خودرو را کنسل نکرده و این پرونده از برنامه ما خارج نشده است!
اینکه در همین ماه دسامبر به توافق تجارى با چین برسیم یا دسامبر سال اینده ، اهمیت زیادى ندارد.
مهم این است که توافق یک توافق معقول و واقعى باشد!
کارهاى متعددى براى رسیدن به توافق با چین باید انجام شود ، مانند تعیین حجم و کیفیت خرید چینیها از محصولات امریکا.
اروپاییها تهدید به تلافى تعرفه هاى ما میکنند و این چیز جدیدى نیست.
شرکت هواوى چین در حال نقض قوانین تجارى امریکاست. هواوى به تولید کننده هاى خود در چین ابلاغ کرده که براى مصونیت از تعرفه هاى امریکا ، از چین خارج شوند. این شرایط باید کنترل شود.Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.