Ultimate magazine theme for WordPress.

ارزش بازار “شستا” به یک هزار ٣٨۶ بیلیون ریال رسید +جزئیات

0 2

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

ارزش بازار “شستا” به یک هزار ٣٨۶ بیلیون ریال رسید


2067, 

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)

Loading…

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۳۳۳ هزار و ۱۰۸ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال به یک هزار و ۳۸۶ بیلیون و ۷۵۸ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال رسید.

به گزارش رادیوسهام، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با سرمایه ۸۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۵ هزار و ۴۴۰ میلیارد و ۶۰۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک هزار و ۵۳ بیلیون و ۶۴۹ میلیارد و ۴۳۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲ هزار و ۷۹۷ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال به ۷۸ هزار و ۲۳۷ میلیارد و ۷۱۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی نیز با افزایش ۳۳۳ هزار و ۱۰۸ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال به یک هزار و ۳۸۶ بیلیون و ۷۵۸ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال محاسبه شد.

شستا” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۲۹۸ میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۳۴۸ میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۰ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۹۱ میلیارد و ۲۵۱ میلیون ریال خریداری کرد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

صعود بازار سهام در آخرین روز کاری هفته

شاخص بورس در سه ماه نخست امسال در مدت ۵۸ روز معاملاتی، با ثبت بیش از ۷۵۷۶هزار واحد رشد، بازدهی ۱۴۷ درصدی را در این مدت نصیب سرمایه‌گذاران خود کرده است.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.