Ultimate magazine theme for WordPress.

افتتاح و کلنگ زنی 320 پروژه به مناسبت هفته دولت در کردستان +جزئیات

0 ۴

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

افتتاح و کلنگ زنی 320 پروژه به مناسبت هفته دولت در کردستان


 شهرام ملکی ظهر امروز به مناسبت هفته دولت با اعلام این خبر در ادامه اظهار کرد: برای اجرای این طرح‌ها جمعا بیش از 55 میلیارد و 684 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی، استانی، شهرداریها، دهیاری‌ها، بخش خصوصی و خیرین هزینه شده است.
وی افزود: از این تعداد 258 پروژه با اعتبار بیش از 412 میلیارد تومان افتتاح و نیز کلنگ احداث 62 طرح با اعتباری بیش از 144 میلیارد تومان تومان به زمین زده می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان تصریح کرد: در مجموع این میزان اعتبار برای طرح‌های عمرانی، زیربنایی، خدماتی 19 دستگاه اجرایی استان هزینه شده است.
وی خاطر نشان کرد:  در این رابطه اداره کل ورزش و جوانان، شرکت مخابرات، شرکت گاز، شهرداری سنندج، راه و شهرسازی، شرکت توزیع برق، شرکت ارتباطات و زیرساخت از مهم‌ترین دستگاه‌های اجرایی استان هستند که بیشترین حجم اعتبارات هزینه شده را به خود اختصاص داده اند.
ملکی در پایان تصریح کرد: افتتاح سالن ورزشی چند منظوره 6 هزار نفره 22 گلان سنندج، افتتاح تقاطع غیر هم‌سطح بلوار کردستان شهر سنندج، افتتاح مرکز فرهنگی و هنری شماره 4 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سنندج، گازرسانی روستایی، احداث و توسعه سایتهای پوشش تلفن همراه، احداث و بهسازی و آسفالت محورهای مواصلاتی و بهره برداری پایاب سد سورال از مهمترین طرح‌ها و پروژههای عمرانی افتتاح و بهره برداری شده در هفته دولت امسال میباشد.

انتهای پیاممنبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.