Ultimate magazine theme for WordPress.

افزایش بازدهی دارایکم طی ۲ تا ۳ هفته آینده +جزئیات

0 ۳

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

افزایش بازدهی دارایکم طی ۲ تا ۳ هفته آینده


به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از صدا و سیما محمد بختیار نصرآبادی درباره وضعیت صندوق دارایکم تصریح کرد: دارایکم تفاوتی با سایر صندوق‌ها در بازار دارد و بخش عمده‌ای از افرادی که از واحد‌های این صندوق خریداری کردند بدون تجربه هستند و هر فرد با خرید یک واحد ۱۰ هزار تومانی، سهامدار این صندوق شده است و آگاهی کافی از بازار سرمایه ندارند.

وی ادامه د اد: ماهیت بازار سرمایه، نوسان است و افراد باید برای خرید و فروش هر واحد به NEV یا همان ارزش خالص دارایی صندوق توجه کنند؛ ارزش خالص دارایی صندوق دارایکم، همان سهام‌هایی است که در بورس معامله می‌شود که متشکل از سه سهام بانک ملت، تجارت و صادرات و دو سهم بیمه است.

وی گفت: با توجه به افت شاخص کل، بسیاری از افراد بدون توجه به ارزش خالص دارایی اقدام به فروش هر واحد صندوق با ۳۵ درصد زیر قیمت می‌کنند امروز هر واحد صندوق دارایکم به قیمت ۱۷ هزار و ۹۸۱ تومان فروخته شد در حالی که NEV یا ارزش خالص دارایی آن ۲۷ هزار و ۴۱۰ تومان است.

نصرآبادی تصریح کرد: فروش کمتر از ارزش ذاتی سهام چه توجیهی برای سهاداران دارد که اقدام به این کار می‌کنند و دارایی خود را از دست می‌دهند!

مدیر صندوق دارا یکم گفت: کاهش قیمت صندوق دارایکم بدلیل رفتار‌های هیجانی مردم است مردم باید برای خرید و فروش سهام صبور باشند و دچار هیجان نشوند و همین سهام دارایکم ظرف ۲ تا ۳ هفته آینده که بازار از هیجانات و رفتار‌های شتاب زده به دور شد بازده بسیارخوبی خواهد داشت.

نصرآبادی اضافه کرد: صبوری اصل اول سرمایه گذاری در بازار سرمایه است و افراد باید با نگاه تحلیلی اقدام به خرید و فروش در بازار کنند افراد حتما به NEV صندوق‌ها توجه کنند.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.