Ultimate magazine theme for WordPress.

اولین کمک معیشتی سال 99 واریز شد +جزئیات

0 4

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

اولین کمک معیشتی سال 99 واریز شد


کد خبر 427713
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ – ۰۲:۰۶
اولین کمک معیشتی سال 99 واریز شد

کمک معیشتی فروردین ماه به حساب سرپرستان خانواده واریز شد.

مرحله چهارم واریز یارانه معیشتی در دهم اسفندماه 98 صورت گرفت و پرونده کمک معیشتی در سال 98 با واریز 4 مرحله سبد معیشتی به حساب سرپرستان خانوار بسته شد.

گالری بسته معیشتی یارانه معیشتی کمک معیشتی

اولین مرحله از واریز سبد حمایت معیشتی در طی 27 آبان ماه تا دوم آذرماه واریز شده بود. مرحله دوم از پرداخت کمک معیشتی در تاریخ 10 دی ماه و سومین کمک معیشتی 8 بهمن ماه، 2 روز زودتر به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

 کمک معیشتی که در اولین مرحله پرداخت برای حدود 17.5 میلیون خانوار واریز شده بود، بعد از بررسی درخواست مشمولیت خانوارها در حال حاضر حدود 19.1 میلیون خانوار را در هر ماه پوشش می‌دهد.

بر این اساس مجموع خانوارهای دریافت کننده کمک معیشتی در فرودین ماه به 19.1 خانوار می‌رسد.

میزان سبد حمایت معیشتی برای خانوارها

سبد حمایت معیشتی به تناسب بعد افراد خانوار پرداخت می‌شود. خانواده یک نفره 55 هزار تومان، خانواده دو نفره 103 هزار تومان، خانواده سه نفره 138 هزار تومان، خانواده 4 نفره 172 هزار تومان و خانواده پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان یارانه معیشتی دریافت می‌کنند.

آزمون وسع در خردادماه 99

بر اساس اعلام سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی: افرادی که پیش از این نسبت به عدم دریافت بسته حمایت معیشتی اعتراض کرده بودند و در لیست مشمولان قرار نگرفته بودند و نیز افرادی که در لیست یارانه بگیران نبودند و متقاضی دریافت حمایت معیشتی هستند در خرداد ماه 99 یکبار دیگر بررسی و وسع سنجی می شوند.منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.