Ultimate magazine theme for WordPress.

ایران از واردات کاتالیست‌های متانول و پلیمر بی‌نیاز می‌شود +جزئیات

0 ۲

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

ایران از واردات کاتالیست‌های متانول و پلیمر بی‌نیاز می‌شود


ایران از واردات کاتالیست‌های متانول و پلیمر بی‌نیاز می‌شودخبرگزاری میزان – براساس  اعلام پایگاه اطلاع رسانی  شرکت ملی صنایع پتروشیمی،بهزاد محمدی امروز در مجمع عمومی عادی به صورت فوق‌العاده شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با تأکید بر لزوم حمایت از این شرکت اظهار کرد: فعالیت‌های شرکت پژوهش و فناوری مبتنی بر دانش‌های نوین است و با وجود برخی مشکلات عملکرد این شرکت ستودنی است.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های علمی و تخصصی بسیار خوبی در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی وجود دارد و باید نقش و جایگاه این شرکت بیش از گذشته تبیین شود، گفت: در بخش‌های کاتالیست، فرآیند و مواد شیمیایی عملکرد شرکت قابل قبول است و در این بخش‌ها همکاران و پژوهشگران بسیار خوب عمل می‌کنند.

محمدی ادامه داد: با تلاش‌های شرکت پژوهش و فناوری در تأمین کاتالیست‌های متانول و پلیمر، کشور از واردات بی‌نیاز می‌شود و اتفاق‌های بسیار مهم و ارزنده‌ای در حال تحقق است.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: اکنون این مرکز پژوهشی به‌طور متمرکز در صنعت فعال است و نیاز‌های مختلف بسیاری از پتروشیمی‌ها در بخش‌های گوناگون را تأمین می‌کند.

وی به طرح اسلام‌آباد غرب اشاره کرد و گفت: این طرح راهبردی با دانش ایرانی و تلاش پژوهشگران و کارشناسان شرکت پژوهش و فناوری ساخته می‌شود و برای نخستین بار در کشور دانش فنی داخلی برای تبدیل گاز طبیعی به متانول و تبدیل متانول به پروپیلن تحقق خواهد یافت.

محمدی با تأکید بر ضرورت حمایت از سرمایه انسانی این شرکت افزود: ماهیت و نوع فعالیت کارکنان شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به دلیل دارا بودن نقش پشتیبان صنعت در سال‌های آینده بسیار تأثیرگذار خواهد بود و بر همین اساس باید از این شرکت پیشرو با جدیت حمایت کرد.

مجمع عمومی عادی به‌صورت فوق‌العاده شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به ریاست بهزاد محمدی، معاون وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و با حضور هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی، هیئت مدیره شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و دیگر اعضا برگزار شد. این مجمع برای رسیدگی به ترازنامه، صورت حساب سود و زیان و عملکرد سال تشکیل و گزارش عملکرد از سوی حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت شد.

در این نشست علی پژوهان، مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، عملکرد هیئت مدیره و سازمان را در سال ۱۳۹۸ و نیز برنامه‌های آتی این شرکت را به اطلاع اعضای مجمع رساند، در پایان نشست نیز تصمیم‌ها و تکالیف مجمع تصویب شد.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.