Ultimate magazine theme for WordPress.

بازار سهام در صدر بازدهی بازارهای مالی +جزئیات

0 4

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

بازار سهام در صدر بازدهی بازارهای مالی


2067, 

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)

Loading…

در اولین فصل از سال جاری بازارهای مالی بازدهی مثبتی را به ثبت رساندند که بازار سهام در صدر این بازدهی قرار گرفت. در بهار امسال، بورس حدود پنج برابر دلار، طلا و سکه، بازدهی مثبت را به ثبت رساند.

بهار امسال، بورس سبزتر از دیگر بازارهای مالی بود.

به گزارش رادیو سهام، در اولین فصل از سال جاری بازارهای مالی بازدهی مثبتی را به ثبت رساندند که بازار سهام در صدر این بازدهی قرار گرفت.

در بهار امسال، بورس حدود پنج برابر دلار، طلا و سکه، بازدهی مثبت را به ثبت رساند.

بازار سهام در بهار سال گذشته تنها به بازدهی ۳۱ درصدی بسنده کرد در حالی در بهار امسال سبزتر ظاهر شد و با رکوردزنی شاخص، پنج برابر بازدهی بهار سال گذشته را به ثبت رساند.

بورس

بازار سهام در بهار امسال بازدهی بیشتری را نسبت به بهار سال گذشته به ثبت رساند.

از ابتدای بهار امسال تا پایان آن بازار سهام با رشد بیش از ۱۴۷ درصدی همراه بوده است. شاخص کل بورس در ابتدای بهار امسال در سطح ۵۱۲ هزار واحد قرار داشت که با رشد ۱۴۷٫۷ درصدی بیش از ۷۵۷ هزار واحد افزایش یافت و در سطح یک میلیون و ۲۷۰ هزار واحد قرار گرفت.

بازار سهام، بهار امسال را با یک اتفاق مهم پشت سر گذاشت و  آن عبور شاخص کل از مرز یک میلیون واحد بود.

بازار سهام در صدر بازدهی بازارهای مالی

دلار

دلار پرونده خود را در پایان زمستان سال گذشته با قیمت ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان بست اما در بهار امسال قیمتی فراتر از آن را به ثبت رساند.

دلار در بهار امسال افزایش قیمت خود را نسبت به زمستان بالا برد و  رشد ۳۷۰۰ تومانی قیمت را به ثبت رساند.

قیمت دلار (در صرافی ملی) که در ابتدای بهار سال جاری ۱۴ هزار ۹۰۰ تومان بود با رشد ۲۴٫۸۳ درصدی در پایان بهار در سطح ۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان قرار گرفته و حتی در بازار آزاد تا آستانه ۱۹ هزار تومانی شدن نیز پیش‌ رفت.

طلا

قیمت طلا در بهار امسال روند صعودی در پیش گرفت که شیب آن نسبت به بهار سال گذشته تندتر شد و در نهایت بازدهی ۳۱ درصدی را طی این دوره به ثبت رساند.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار آزاد، با رشد ۳۱ درصدی از ۶۰۲ هزار تومان در ابتدای بهار امسال به ۷۷۸ هزار تومان در پایان بهار رسیده است.

بیشترین میزان قیمت طلا در بهار امسال مربوط به آخرین روز این فصل و معادل ۷۷۸ هزار و ۷۰۰ تومان بوده است.

سکه

قیمت سکه بهار آزادی نیز همانند طلا روند صعودی را در اولین فصل سال در پیش گرفته و در نهایت افزایش قیمت یک میلیون ۸۰۰ هزار تومانی را طی سه ماه به ثبت رسانده است.

قیمت هر سکه بهار آزادی که در ابتدای بهار امسال پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده که با رشد ۳۰ درصدی در پایان بهار به هفت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.

بیشترین میزان قیمت سکه بهار آزادی در بهار امسال مربوط به آخرین روز این فصل و معادل هفت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بوده است.

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

«ولبهمن» برای یکسال مالی ۵۳۵ریال سود محقق ساخت

مجمع عمومی شرکت بهمن لیزینگ تقسیم مبلغ ۵۳۵ ریال سود خالص هر سهم و ۳۵۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.