Ultimate magazine theme for WordPress.

بررسی شرایط دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی با کمک های بلاعوض +جزئیات

0 0

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

بررسی شرایط دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی با کمک های بلاعوض


بررسی شرایط دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی با کمک های بلاعوضبه گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، قاسمی مدیر طرح سی ان جی شرکت پخش فراورده های نفتی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر در خصوص طرح دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی با کمک های بلاعوض تصریح کرد: در حال حاضر ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار وانت در کشور وجود دارد که یک میلیون و ۱۰۰ هزار دوگانه سوز هستند و مابقی وانت ها در این طرح دوگانه می شوند همچنین از ۴۵۰ هزار تاکسی ۳۰۰ هزار دوگانه هستند که مابقی هم دوگانه سوز خواهند شد.

او افزود: طرح دوگانه سوز کردن با کمک بلاعوض برای ۴۰۰ هزار ون  و ۲۰۰ هزار  مسافربر شخصی هم اجرایی خواهد شد. در نهایت صد درصد پوشش بار و مسافر شامل این طرح می شود.

قاسمی بیان کرد: دوگانه سوز شدن خودرو به طور متوسط ۴۰۰ هزار تومان در ماه برای رانندگان به دنبال دارد که در سال ۵ میلیون تومان می شود.


بیشتر بخوانید: ۶۵۰۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض برای دوگانه‌سوزشدن خودرو‌ها


این مقام مسئول در خصوص مشکلات ساخت جایگاه عرضه سی ان اجی گفت: درباره موضوع دستمزد جایگاه های بخش خصوصی یک عدد قابل قبول برای سرمایه گذاری تعیین شده همچنین نقاطی که نیاز است شناسایی و آماده برای حضور بخش خصوصی شده است.

او ادامه داد: در حال حاضر ۳ هزار و ۹۰۰ جایگاه بنزین و ۲ هزار و ۵۰۰ جایگاه عرضه سی ان جی در کشور داریم که شرایط مناسبی است. حدود ۴۰ میلیون متر مکعب ظرفیت عرضه داریم که مصرف کنونی سی ان جی ۲۰ میلیون متر مکعب است.

در حال تکمیل…

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.