Ultimate magazine theme for WordPress.

تأمین وجه چک با طرح «اعتبار در حساب جاری» بانک صادرات ایران +جزئیات

0 ۳

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بازار

تأمین وجه چک با طرح «اعتبار در حساب جاری» بانک صادرات ایران


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک صادرات ایران، طرح «اعتبار در حساب جاری» یکی از چهار طرح نوین این بانک است که در آستانه ورود به شصت و نهمین سال فعالیت از آن با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی شده و بر اساس آن، در صورت کافی نبودن موجودی حساب مشتریان، با استفاده از عقد خرید دین، وجه چک‌های صادره آنها در قالب این طرح تأمین خواهد شد.

این طرح برای تأمین نیازهای مالی کوتاه‌مدت مشتریان در صورت کافی نبودن موجودی حساب به منظور پرداخت وجه چک‌های صادره کاربرد دارد. چنانچه تولیدکنندگان و فروشندگان کالا یا مواد اولیه، آنها را به صورت نسیه بفروشند و چک‌های حاصل از فروش را نزد شعب این بانک تودیع کنند، در صورتی‌که حساب آنها در سررسید چک‌های صادره موجودی نداشته باشد، از محل خرید دین و تنزیل چک‌های واگذاری تأمین اعتبار انجام و وجه چک تأمین می‌شود.

نرخ سود تسهیلات معادل نرخ سود عقود مبادله‌ای بانک است. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک صادرات ایران ضمن افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری با دسته‌چک، تکمیل پرونده تسهیلاتی، اعتبارسنجی و سپردن وثایق در قالب عقد خرید دین از مزایای طرح «اعتبار در حساب جاری» بهره‌مند شوند.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.