Ultimate magazine theme for WordPress.

توسعه پایدار شهرستان بیجار با جدیت پیگیری می شود +جزئیات

0 ۳

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

توسعه پایدار شهرستان بیجار با جدیت پیگیری می شود


شهرام ملکی امروز در حاشیه افتتاح طرح‌های هفته دولت در شهرستان بیجار در خصوص اجرای طرح پیاده راه این شهر با بیان این مطلب اظهار داشت: برای اجرای این طرح که در بافت قدیمی شهر بیجار قرارگرفته و عملیات اجرایی آن از سال گذشته شروع شده و تاکنون پنج میلیارد تومان از محل اعتبارات ساماندهی بافت فرسوده به این پروژه اختصاص یافته است.
وی افزود: اجرای پروژه  پیاده راه خیابان اردلان شرقی شهر بیجار می تواند ضمن ساماندهی هسته مرکزی شهر که در حد فاصل چند خیابان اصلی شهر بیجار قرار دارد قطعا می تواند تاثیر فراوانی در ارائه خدمات بهتر به شهروندان داشته باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان خاطر نشان کرد: امیدواریم این طرح در آینده نزدیک به بهره برداری رسیده و شهروندان بیجاری از این طرح بهره مند شوند.
ملکی همچنین به طرح‌های به بهره برداری رسیده هفته دولت در استان اشاره کرد و در ادامه گفت: در هفته دولت امسال تعداد 320 پروژه عمرانی افتتاح و یا کلنگ زنی شده است.
وی تاکید کرد: برای اجرای این طرح‌ها جمعا بیش از 556 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی، استانی، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، بخش خصوصی و خیرین هزینه شده است.
وی اذعان داشت: از این تعداد 258 پروژه با اعتبار بیش از 412 میلیارد تومان افتتاح و نیز کلنگ احداث 62 طرح با اعتباری بیش از 144 میلیارد تومان تومان به زمین زده می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان تصریح کرد: در مجموع این میزان اعتبار برای طرحهای عمرانی، زیربنایی، خدماتی 19 دستگاه اجرایی استان هزینه شده است.
وی درحاشیه مراسم گازرسانی همزمان به روستاهای بخشهای مرکزی، کرانی و چنگ الماس شهرستان بیجار نیز خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تلاش دولت خدمتگذار و دستگاههای اجرایی خدمات رسان در حال حاضر در کلیه مناطق شهری و روستایی شهرستان بیجار خدمات رفاهی و زیربنایی لازم  به مردم شهرستان ارائه شده است.
ملکی همچنین در مراسم افتتاح طرح هادی روستای آغبلاغ طغامین بیجار بر لزوم تسریع  در روند اجرای طرح هادی مناطق روستای در شهرستان بیجار تاکید کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در پایان در بازدید از مرکز خرید گندم روستای آغبلاغ طغامین بخش کرانی از خرید 200 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان شهرستان بیجار خبر داد.

انتهای پیاممنبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.