Ultimate magazine theme for WordPress.

جزئیات گروه خودرویی 130 میلیارد تومان حجم خورد/ «سفارس» بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد

0 9

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

گروه خودرویی 130 میلیارد تومان حجم خورد/ «سفارس» بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد
کد خبر
353569


۱۳۹۸/۰۲/۲۵ – ۱۶:۲۸ترین‌های امروز بازار سهام «‌چهارشنبه۲۵ اردیبهشت ۹۸»؛


در داد و ستدهای امروز تالارحافط، نفت بهران، تولید مواد اولیه دارو پخش و نفت سپاهان ‌بیشترین بازدهی را نصیب سهام‌داران خود کردند.


اقتصادآنلاین – رامین‌بیات؛ امروز درداد وستدهای بورس‌تهران «فارس»، «فولاد» و «کگل» بیشترین تاثیر منفی و «شبهرن»، «شسپا» و «ومعادن» بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل‌گذاشتند، این درحالیست که ‌امروز شاحص کل بورس تهران با کاهش 728  واحدی به رقم 211 هزار و41 واحد رسید. همچنین سرمایه‌گذاری اعتبار ایران، ایران مرینوس و سالمین نیز بیشترین زیان را در بین شرکت‌های بورسی شدند.

از سویی سیمان فارس و خوزستان بیشترین ارزش داد وستد‌ها را در بازارسهام به خود اختصاص داد. سرمایه‌گذاری‌توسعه وعمران استان‌ کرمان، ذوب‌آهن‌اصفهان، لوله و ماشین سازی ایران، بانک تجارت، سایپا، ایران ترانسفو، ایران خودرو، نفت سپاهان و گروه صنایع کاغذ پارس نیز بعد از«سفارس» بیشترین ارزش معاملات در بازار را ازآن خود کردند.

در فرابورس نیز صنعتی بهپاک، سرمایه‌گذاری‌توسعه وعمران استان‌ کرمان و داروسازی کاسپین‌تامین پربازده‌ترین شرکت‌ها و کشت و صنعت شهداب ناب خراسان، نیروگاه زاگرس کوثر و پتروشیمی زاگرس هم زیان‌ده‌ترین شرکت‌ها شدند.

 همچنین‌ گروه‌های خودرویی، بانکی و سیمانی ‌در بین صنایع بورسی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند. به‌طوریکه درگروه خودرویی طی 43 هزارو 974 نوبت معاملاتی 714 میلیون و 456 هزار سهم به ارزش 130 میلیارد تومان داد و ستد شد.

157

158

161
Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : ww.bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.