Ultimate magazine theme for WordPress.

حفظ سهام عدالت و دریافت کارت اعتباری نقدی +جزئیات

0 ۶

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

حفظ سهام عدالت و دریافت کارت اعتباری نقدی


به گزارش اقتصادآنلاین ؛ درمرحله اول این واگذاری ها , برخی از سهامداران ترجیح دادند سهامشان را به پول نزدیک تر کنند و با وکالت به بانک های عامل , سهمشان را فروختند.

رخداد مثبت بورس و تمایلات شدید سرمایه گذاران به بازار سرمایه سبب شد این سهم در همان روزهای نخست به سهمی ارزشمند مبدل شود . بااین روند رو به رشد بازار بورس شاید سهامدارانی که 30 درصد اولیه را واگذار کردند امروز اگر به روز واگذاری برگردند تصمیمشان را تغییر دهند .

در حال حاضر بانکها نیز به دنبال راهکار تازه ای برای سهامداران و حمایت از استمرار سهامداری و حفظ این دارایی ارزشمند و در عین حال دسترسی به نقدینگی مورد نیازشان هستند . به طور مثال بررسی ها نشان می دهد بانک تجارت در حال آماده سازی راهکاری ساده برای این سهامداران است تا بتوانند در این بانک از طریق توثیق سهامشان , کارت اعتباری مرابحه دریافت کنند .

با این روش سهامدار علاوه بر حفظ سهمشان که پیش بینی افزایش ارزش آن بسیار زیاد است، می تواند از مزایای دسترسی به نقدینگی آنی و دریافت کارت اعتباری مرابحه بدون نیاز به ضامن در فرایندی سهل و آسان بهره مند شوند.

 در این زمینه بخوانید:

بادرنظر گرفتن گرایش مثبت بازار به سهام عدالت که اغلب شامل سهام ارزنده بانک ها و شرکت هاست , به نظر می رسد در آزادسازی مرحله دوم سهامداران سهام عدالت با انتخاب مناسب بتوانند مسیر بهتری را برای آینده مالی سهامشان رقم بزنند .

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.