Ultimate magazine theme for WordPress.

خبر خوب مجلسی ها برای بورس بازان +جزئیات

0 ۶

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

خبر خوب مجلسی ها برای بورس بازان


2067, 

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading…

عضو «کمیسیون اقتصادی» مجلس در خصوص مالیات عرضه سهام در بازار بورس تهران گفت: مباحث مربوط به اخذ مالیات از سپرده‌های بانکی و عرضه سهام از متن طرح مالیات از عایدی سرمایه حذف شد.

به گزارش رادیو سهام، محسن علیزاده با اشاره به تصویب کلیات طرح مالیات از عایدی سرمایه در کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: چند وقت گذشته نگرانی بین مردم و سرمایه‌گذاران در بازار بورس ایجاد شد.

وی تاکید کرد: مردم و سرمایه‌گذاران بر اساس برخی اخبار نگران بودند پیرو طرح مالیات از عایدی سرمایه، مالیات از سپرده‌های بانکی و عرضه سهام مدنظر قرار گیرد لذا این مسئله باعث نگرانی برای عموم مردم شده بود.

این نماینده مجلس با اشاره به تصویب کلیات طرح مالیات از عایدی سرمایه در کمیسیون اقتصادی گفت: خبر خوش پیرو تصویب کلیات این طرح برای سرمایه‌گذاران بازار بورس این است که طرح مالیات بر عایدی سرمایه بدون تسری بر بازار سرمایه و سپرده‌های بانکی تصویب شد و این بدین منظور است که این قید به طور کل از این طرح حذف شد و ما کلیات این طرح را بدون این موارد به تصویب رساندیم.

وی تاکید کرد: با توجه به حساسیت اخیری که در چند روز اخیر در بازار سرمایه شکل گرفته به نظر بنده دیگر پیشنهادی مبنی بر بازگرداندن این موضوعات به طرح مطرح نخواهد شد.

منبع: پارسینه

خبر انتخاب شده برای شما

منفی‌های کنونی بورس، سهامداران را نگران نکند

بهزادفر گفت: در بازار سرمایه مزیت‌هایی از قبیل ورود با سرمایه کم، یادگیری آسان در کسب و کار، حضور شرکت‌های بزرگ و حمایت دولت باعث شده مردم در این بازار حضور چشمگیری داشته باشند.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.