Ultimate magazine theme for WordPress.

“خساپا” بیش از ۴۵ هزار دستگاه خودرو فروخت +جزئیات

0 0

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

“خساپا” بیش از ۴۵ هزار دستگاه خودرو فروخت


2067, 

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)

Loading…

شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) در مهر ماه ۴۵ هزار و ۴۸۹ دستگاه خودرو به فروش رسانده است.

به گزارش رادیوسهام، شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) در مهر ماه ۲۵٫۷ هزار دستگاه خودرو داشته است که ۴۵٫۴ هزار دستگاه فروش داشته است و درآمد ۱۶۹۸ میلیارد تومانی ساخته است.

همچنین سایپا در دوره ۷ ماهه منتهی به مهر ۹۸ تعداد ۲۰۷ هزار دستگاه تولید داشته است و ۲۲۴٫۷ هزار دستگاه فروش داشته است و درآمد تجمیعی ۷٫۴ هزار میلیارد تومانی ساخته است.

خساپا به طور میانگین در هر ماه نزدیک به ۳۰ هزار دستگاه تولید داشته است

خساپا در مهر ماه ۲۵٫۷ هزار دستگاه تولید داشته است. تعداد تولید خساپا طی دوره ۷ ماهه نرخ رشد ۶ درصدی داشته است و از ۱۸٫۴ هزار دستگاه در فروردین ماه به ۲۵٫۷ هزار دستگاه در مهر ماه رسیده است. نرخ رشد ۶ درصدی خساپا در حالی است که در چهار ماه بالاتر از ۳۰ هزار دستگاه تولید داشته است. بنابراین میانگین تعداد تولید خساپا در این دوره ۲۹٫۵ هزار دستگاه است.

"خساپا" بیش از ۴۵ هزار دستگاه خودرو فروخت

تعداد فروش خساپا نرخ رشد ۳۱ درصدی داشته است

خساپا در فروردین ماه ۴۵٫۴ هزار دستگاه فروش داشته است . تعداد فروش خساپا در دوره ۷ ماهه با نرخ  رشد ۳۱ درصدی از ۹ هزار دستگاه در فروردین ماه به ۴۵٫۴ هزار دستگاه در مهر ماه ۹۸ رسیده است. همچنین میانگین تعداد فروش خساپا در دوره ۷ ماهه ۳۲ هزار دستگاه است.

افزایش قیمت در محصولات سایپا

علاوه بر افزایش تعداد فروش، نرخ فروش محصولات سایپا نیز روند صعودی داشته است. پراید و تیبا دو محصول اصلیسایپا به شمار می‌رود. قیمت هر دستگاه پراید در فروردین ۹۸ مبلغ ۲۸ میلیون ۹۸۰ هزار تومان بوده که در طی ۷ ماه با رشد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی به ۳۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. همچنین تیبا در این دوره از ۳۶ میلیون و ۹۰۷ هزار تومان با رشد ۳۲۸ هزار تومانی به ۳۷ میلیون و ۲۳۶ هزار تومان به ازای هر دستگاه رسیده است.

"خساپا" بیش از ۴۵ هزار دستگاه خودرو فروخت

خساپا در مهر ماه مبلغ در مهر ماه درآمد یک هزار و ۶۹۸ میلیارد تومانی ساخته است. درآمد خساپا به دلیل افزایش تعداد فروش و افزایش قیمت فروش محصولات در ماه ۷ ماه جاری روند صعودی را طی کرده است. خساپا به طور میانگین در هر ماه درآمد بیش از یک هزار میلیاردی ساخته است.

خساپا فراتر از میانگین ۶ ماه اول درآمد ساخت

خساپا در دوره ۷ ماهه منتهی به مهر ۹۸ درآمد تجمیعی ۷٫۴ هزار میلیارد تومانی ساخته است که درآمد ۷ ماهه شرکت در سال ۹۸ نسبت به مدت مشاله سال قبل افزایش ۱٫۵هزار میلیاردی داشته است و از ۳۵۰ میلیارد تومان در فروردین ماه به ۱٫۶۹۸ میلیارد تومان در مهر ماه رسیده است. میانگیین درآمد شش ماه اول سایپا ۹۵۶ میلیارد تومان است که خساپا با ساخت درآمد ۱٫۶ هزار میلیاردی فراتر از میانگین ۶ ماه اول درآمد ساخته است.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

معاون نظارتی بانک مرکزی شرایط افزایش سرمایه بانک‌ها از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها را تشریح کرد.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.