Ultimate magazine theme for WordPress.

روایت وزیر اقتصاد از اقبال بسیار عالی به بورس و توصیه به سهامداران +جزئیات

0 ۶

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

روایت وزیر اقتصاد از اقبال بسیار عالی به بورس و توصیه به سهامداران


وزیر اقتصاد با اعلام رضایت از اقبال بسیار عالی به بازارسرمایه گفت: سهامداران نباید با برخی اقدامات شکنندگی سبد دارایی‌ را زیاد کنند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرهاد دژپسند در اختتامیه مسابقه آثار کوتاه رادیویی کار و تولید گفت: هر چند اقتصاد ایران بانک محور بوده و هر بنگاه برای حل مشکل تامین مالی از طریق دریافت وام عمل می‌کند اما امروزه این رویه تغییر کرده و بنگاه‌های بزرگ برای تامین مالی می توانند به بازار سرمایه مراجعه کنند که محلی قابل اعتماد است.

وی ادامه داد: حضور پررنگ و عمیق بازارسرمایه در تامین مالی به بهبود کسب و کار و افزایش سرمایه گذاری‌ کمک می‌کند اما ورود به بازار سرمایه باید با مشاوره و مطالعه انجام شود. اقبال به بازار سرمایه بسیار عالی است اما مردم نباید با برخی اقدام‌ها شکنندگی سبد دارایی‌ را بالا ببرند. زیرا بورس در سطح جهان، پذیرش ریسک را در ذات به همراه دارد.

دژپسند از ارسال لایحه دو فوریتی دولت به مجلس برای افزایش سرمایه شرکت‌ها و تعمیق بورس از مالیات ها خبر داد و افزود: دارایی‌های بی شمار انسانی و مالی وجود دارد که اگر بتوان عزم استفاده بهینه از این دارایی‌ها را جذب کرد می‌توان بسیاری دغدغه ها را کاهش داد . 

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.