Ultimate magazine theme for WordPress.

سکه 350 هزار تومان گران شد/ حرکت قیمت به سمت کانال 9 میلیون تومان +جزئیات

0 4

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

سکه 350 هزار تومان گران شد/ حرکت قیمت به سمت کانال 9 میلیون تومان


سکه 350 هزار تومان گران شد/ حرکت قیمت به سمت کانال 9 میلیون تومان

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد – نایب رییس کمیسیون طلا و جواهر اتاق اصناف اظهار داشت: در حال حاضر قیمت هر قطعه سکه طرح جدید 8 میلیون و 650 هزار تومان است که نسبت به روز گذشته افزایش 350 هزار تومانی داشته است.
محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه گفت: در چند روز اخیر شاهد نوسان شدید قیمت ارز بودیم، به طوری در مدت 10 روز، نرخ ارز 10 درصد افزایش یافته است. البته به همین میزان نیز بر قیمت سکه و طلا افزوده شده است. باید توجه داشت که قیمت انس جهانی هم بر این رقم تاثیرگذار بوده است اما دلیل اصلی رشد قیمت‌ها افزایش بی‌سابقه نرخ ارز است که قیمت‌ها را به ارقام بی‌سابقه‌ای رسانده که تصور آن در ماه‌های اخیر مشکل بود.
وی افزود: در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت، عرضه و تقاضا متعادل است. یعنی بین خریداران و فروشندگان تعادل ایجاد شده و این باعث شده حباب قیمت به زیر 200 هزار تومان برسد.
این کارشناس رسمی بازار با اشاره به آخرین نرخ انواع سکه و طلا گفت: در حال حاضر قیمت هر قطعه سکه طرح جدید 8 میلیون و 650 هزار تومان است که نسبت به روز گذشته افزایش 350 هزار تومانی داشته است. نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح قدیم 8 میلیون و 300 هزار تومان، نیم‌سکه 4 میلیون و 260 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 260 هزار تومان است.
به گفته وی هر مثقال طلا 3 میلیون و 655 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 843 هزار تومان می‌باشد.Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.