Ultimate magazine theme for WordPress.

“صبا” ۴ هزار میلیارد ریال سود کسب کرد +جزئیات

0 6

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

“صبا” ۴ هزار میلیارد ریال سود کسب کرد


2067, 

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)

Loading…

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴ هزار و ۶۴۶ میلیارد و ۴۷۶ میلیون ریال سود کسب کرد. "صبا" ۴ هزار میلیارد ریال سود کسب کرد

به گزارش رادیو سهام، شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین با سرمایه ۱۵ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۰ هزار و ۳۰۷ میلیارد و ۹۳۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۵۰ هزار و ۱۵۶ میلیارد و ۷۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۶۵ میلیارد و ۸۳ میلیون ریال به ۴۰ هزار و ۲۴۲ میلیارد و ۱۳۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین با افزایش ۶۲ هزار و ۸۳ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال معادل ۲۱۲ هزار و ۲۴۰ میلیارد و ۱۳ میلیون ریال محاسبه شد.

صبا” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۸۶ میلیارد و ۵۱۱ میلیون ریال به مبلغ ۶ هزار و ۷۳۲ میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴ هزار و ۶۴۶ میلیارد و ۴۷۶ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه خریدار سهام چند شرکت بورسی به قیمت ۲ هزار و ۲۰ میلیارد و ۴۵۵ میلیون ریال بود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

فولاد یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در بورس به شمار می‌رود در روزهای اخیر روند صعودی شدیدی داشته به طوریکه در روز سه‌شنبه به دلیل نوسان ۵۰ درصدی قیمت معاملاتش متوقف شده است.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.