Ultimate magazine theme for WordPress.

عرضه اولیه غگیلا چهارشنبه ۱۰ اردی‌بهشت‌ماه | عرضه اولیه پیزد هفته آینده +جزئیات

0 13

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

عرضه اولیه غگیلا چهارشنبه ۱۰ اردی‌بهشت‌ماه | عرضه اولیه پیزد هفته آینده


2067, 

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)

Loading…

معاون بازار فرابورس از عرضه اولیه سهام پگاه گیلان در روز چهارشنبه، ۱۰ اردی‌بهشت‌ماه خبر داد و گفت: موارد درخواستی از سوی فرابورس و سازمان ناشران برای عرضه اولیه سهام پگاه گیلان انجام و اطلاعات روی کدال هم کامل شده است. بنابراین، از میان دو شرکت پگاه گیلان و لاستیک یزد، غگیلا در اولویت قرار دارد و آخر هفته عرضه می‌شود.

افسانه اروجی افزود: برای لاستیک یزد که یکی از موارد درخواستی فرابورس انجام شده است، منتظر دریافت نامه مکتوب از سوی این شرکت هستیم و پس از دریافت نامه مکتوب، آگهی عرضه اولیه سهام پیزد نیز برای چهارشنبه، ۱۷ اردی‌بهشت، منتشر خواهد شد.

به گزارش رادیوسهام، معاون بازار فرابورس همچنین از اعلام آمادگی فرابورس برای عرضه اولیه آریاساسول خبر داد و گفت: دو موضوع تغییر نرخ اتان و افزایش عرضه سهام شرکت در بازار دوم فرابورس، دلیل وقفه عرضه اولیه آریاساسول بوده است.

اروجی افزود: از یک‌‎سو، مدیران آریاساسول منتظر تغییر نرخ اتان -که روی قیمت‌گذاری سهام این شرکت تاثیرگذار است- هستند و از سوی دیگر شرکت فرابورس خواهان افزایش عرضه سهام آریاساسول در راستای نقدشوندگی و هدایت نقدینگی به سمت عرضه‌های اولیه است و مذاکراتی را با مدیران این شرکت انجام داده‌ایم.

به گفته معاون بازار فرابورس، در صورت موافقت مدیران آریاساسول، سهام این شرکت در روز عرضه اولیه، بیشتر از ۵ درصد تعیین شده در بازار دوم فرابورس خواهد بود.

اروجی اظهار کرد: بنابراین با محاسبه زمان برای تغییر احتمالی نرخ اتان و به سرانجام رسیدن مذاکرات افزایش عرضه سهام، به‌نظر می‌رسد زمان عرضه اولیه آریاساسول ۳۱ اردیبهشت‌ماه تعیین و آگهی شود.

وی همچنی درباره عرضه اولیه سهام شرکت‌های استارتاپی مانند کافه بازار، شیپور و دیجی‌کالا، گفت: باتوجه به جدید بودن این صنعت، نوع فعالیت‌ها، صورت‌های مالی و روند درآمد هزینه‌های خاصی که دارند، طرح در هیات پذیرش این گروه از شرکت‌ها مهم‌تر از عرضه آنهاست و شرکت‌های استارتاپی در مرحله پذیرش قرار دارند.

معاون بازار فرابورس، افزود: در این شرکت‌ها نکات صورت مالی خاص باید با استانداردهای حسابداری رعایت و در عرضه شفافیت اطلاعاتی چک شود که موضوع بسیار مهمی است.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

حاشیه های بازار پایه | چرا پُرریسک‌ها همچنان پُرطرفدار هستند

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است که برخی از سهم‌ها در بازار سهام بیشتر از ظرفیت خود در حال معامله هستند.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.