Ultimate magazine theme for WordPress.

عرضه اولیه یک شرکت ساختمانی در بورس+ جزئیات +جزئیات

0 ۱۰

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

عرضه اولیه یک شرکت ساختمانی در بورس+ جزئیات


2067, 

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading…

عرضه اولیه سهام شرکت “بهساز کاشانه تهران” و در نماد ” ثبهساز” روز چهارشنبه (٢۲ مرداد ماه) در بورس تهران انجام می‌شود.

به گزارش رادیو سهام به نقل از ایرنا، در ماه‌های اخیر، حمایت دولت از بورس بی‌سابقه بوده، به طوری که از طریق عرضه صندوق‌های ETF با قیمت مناسب، تامین مالی از طریق این بازار، عرضه سهام شرکت های جدید و نیز آزادسازی سهام عدالت، حمایت همه‌جانبه ای از بازار سرمایه صورت گرفت.

در این میان، عرضه سهام شرکت های جدید (عرضه اولیه) همواره مورد توجه اهالی بازار سرمایه قرار داشته است، زیرا تاکنون بیش از ۹۰ درصد از عرضه اولیه‌هایی که در بورس انجام شده، سودآور بوده‌اند به همین دلیل این اقدام همیشه در بورس برای فعالان بازار جذابیت داشته است.

آگهی عرضه اولیه سهام شرکت “بهساز کاشانه تهران” و در نماد ” ثبهساز” امروز منتشر شد که مطابق آن سهام این شرکت در تاریخ چهارشنبه (۲۲ مرداد) تعداد چهار میلیارد و ۲۶ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۴۰۰ سهم معادل ۲۰ درصد از سهام این شرکت به عنوان پانصد و چهل و چهارمین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران عرضه خواهد شد.

در این عرضه اولیه به هر کد معاملاتی حداکثر یک هزار سهم در دامنه قیمتی ۲ هزار و ۹۰ ریال تا ۲ هزار و ۲۰۰ ریال تعلق می‌گیرد.

هنگامی که سهام شرکتی برای نخستین بار در بورس عرضه می‌شود، به روز اول عرضه سهام، «عرضه اولیه» گفته می‌شود، در این روز درصد مشخصی از کل سهام شرکت برای نخستین بار از طریق بورس یا فرابورس توسط سرمایه‌گذاران خریداری می‌شود.

عرضه اولیه یک شرکت ساختمانی در بورس+ جزئیات

خبر انتخاب شده برای شما

با اعلام احتمالی جزییات گشایش اقتصادی که قرار است امروز رئیس جمهور آن را اعلام کند، طرح پیش‌­فروش ۲۲۰ میلیون بشکه نفت در قالب اوراق سلف آماده شد.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.