Ultimate magazine theme for WordPress.

قیمت روز خودرو (۹۹/۶/۲۴)/ بازار مجددا وارد فاز افزایشی شد +جزئیات

0 ۲

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بازار

قیمت روز خودرو (۹۹/۶/۲۴)/ بازار مجددا وارد فاز افزایشی شد


اقتصاد آنلاین فاطمه اکبرخانی؛ بررسی وضعیت بازار آزاد خودرو نشان می‌دهد که قیمت‌ها مجددا متاثر از رشد نرخ ارز افزایش یافته به طوریکه دنا پلاس به ۳۰۰میلیون رسید و قیمت پژو۲۰۷ اتوماتیک هم در آستانه ۴۰۰میلیون قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، بررسی میدانی بازار خودرو نشان می‌دهد که امروز قیمت پراید۱۱۱ به ۱۱۳میلیون، پراید۱۳۱ به حدود ۹۹میلیون و پراید۱۳۲ نیز تقریبا ۱۰۰ میلیون تومان است.

همچنین دارندگان تیبا در بازار آزاد امروز قیمت را تا ۱۳۵میلیون و تیبا۲ را تا ۱۱۹میلیون تومان بالا برده‌اند؛ قیمت ساینا نیز حدود ۱۲۵میلیون، کوییک دنده‌ای ۱۴۷میلیون و کوییک‌آر ۱۵۴میلیون تومان اعلام شد.

امروز قیمت پژو ۲۰۶ تیپ۲ به ۲۰۰میلیون، پژو۲۰۶ تیپ۵ به حدود ۲۴۷میلیون و مدل صندوقدار این خودرو به ۲۴۰میلیون تومان در بازار آزاد رسید.

همچنین قیمت روز پژو۴۰۵ جی‌ال‌ایکس بنزینی ۱۸۱میلیون و پژو پارس ساده ۲۱۲میلیون تومان است؛ پژو۲۰۷ دنده‌ای هم در بازار امروز ۲۷۷میلیون و اتوماتیک آن ۳۹۵میلیون تومان قیمت خورد.

امروز قیمت سمند ال‌ایکس به ۱۸۳میلیون، سمند سورن ۲۲۸میلیون، رانا ال‌ایکس ۲۰۶میلیون، دنا معمولی ۲۷۵میلیون و دنا پلاس به ۳۵۴میلیون تومان رسید.

امروز قیمت خودرو‌های مونتاژی هم در بازار آزاد افزایش یافت؛ به این ترتیب قیمت پژو ۲۰۰۸ به حدود ۸۸۰میلیون، سیتروئنc۳ تقریبا ۸۲۰میلیون، سراتو ۷۲۰میلیون، هایماS۷ توربو ۶۷۰میلیون، هاوال ۵۵۵میلیون تومان رسید.

همچنین قیمت ساندرو اتوماتیک در بازار آزاد امروز به ۴۱۵میلیون، ساندرو استپ‌وی اتوماتیک ۴۴۰میلیون، دانگ‌فنگ ۳۵۰میلیون، چانگان ۴۲۸میلیون، تیگو۵ حدود ۵۳۵میلیون، تیگو۷ تقریبا ۶۴۴میلیون، جکS۳ نیز به حدود ۴۸۰میلیون و جکS۵ هم به ۶۷۲میلیون تومان رسید.منبع خبر

گرد آوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.