مطالب مشابه

One Comment

 1. 1

  رامین محمدی

  متاسفانه مدیریت کنونی پرحاشیه و پرمسئله وزارتخانه صمت , عملا نشان از به ارث رسیدن مسائل پشت پرده روابط کلان مدیریتی پیشین این وزارتخانه دارد! و یا اینکه وزیر کنونی عملا قدرت برخورد با مدیران داخلی منتصب وزیر پیشین را ندارد یا خود دنباله رو و مجری سیاستهای پیشین هست!
  مشکلات عدیده تولید و واردات و صادرات و صنایع خودروسازی و معرفی انواع شرکتهای فاقد وجاهت و رسمیت و سوابق پاک و مشخص برای تخصیص رانتی ارز به بانک مرکزی که تنش ارزی و سقوط بی اندازه ارزش پول ملی کشور را در پی داشته را به نوعی میتوان در ارتباط مستقیم با ناکارامدی و ضعف مدیریت در وزارتخانه تحت امر وزیر متبوعه آن دانست که به سهو و یا به احتمال عمد موجبات منفعت صاحبان هلدینگهای بزرگ و در عوض تحمیل شرایط بن بست ارزی کشور و تضعیف روزانه سبد معیشتی مردم را در پی داشته است.
  اما سوال اصلی اینجاست دلیل حمایت همه جانبه شخص رییس جمهور محترم از این وزیر با درخواست مسکوت کردن توضیح و استیضاح از ریاست محترم مجلس شورای اسلامی چه معنا و مفهومی میتواند داشته باشد؟آیا سایه سنگین وزیر سابق وزارت صمت (رییس ستاد انتخاباتی رییس جمهور!!!) همچنان گذشته بر سر تصمیمات کلان هیئت دولت سنگینی میکند؟!.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی برای بورس 98(bourse98.com) محفوظ است.