Ultimate magazine theme for WordPress.

مجوز افزایش سرمایه میدکو صادر شد +جزئیات

0 6

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

مجوز افزایش سرمایه میدکو صادر شد


2067, 

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)

Loading…

با موافقت سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه ۹۷۰ میلیارد تومانی میدکو صادر شد. این در حالی است که این شرکت قرار است یک افزایش سرمایه ۳۳ درصدی دیگر را نیز به تصویب برساند. مجوز افزایش سرمایه میدکو صادر شد

به گزارش رادیو سهام، سازمان بورس با تقاضای افزایش سرمایه ۹۷۰ میلیارد تومانی شرکت مادرتخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) موافقت کرد. این افزایش سرمایه که به منظور جبران مخارج انجام شده بابت مشارکت در افزایش سرمایه‌ شرکت‌های سرمایه‌پذیر صورت می‌گیرد. این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال‌شده سهامداران و آورده نقدی تامین می‌شود.

این در حالی است که میدکو در مجمع عمومی فوق‌العاده خود در خصوص افزایش سرمایه ۳۳ درصدی دیگری تصمیم می‌گیرد. بدین ترتیب اگر افزایش سرمایه دوم این شرکت نیز مورد موافقت قرار بگیرد طی مدت کوتاهی سرمایه ثبت شده میدکو از ۳۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به ۶۰ هزار میلیارد ریال افزایش خواهد یافت.

میدکو در حالی در یک ماه اخیر بازدهی ۷٫۵ درصدی را به ثبت رسانده که قیمت هر سهم آن پیش از برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده ۱۳۷۴۵ ریال بود که نسبت به سال گذشته رشدی ۱۰۴ درصدی داشته است.
شرکت مادرتخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در سال مالی ۹۸ توانسته به ازای هر سهم ۳۰۳ ریال سود شناسایی کند که نسبت به سال گذشته رشدی ۲۴ درصدی داشته است. سهامداران همچنین می‌توانند سود نقدی خود را بهمن ماه امسال دریافت کنند.

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

عرضه اولیه «غزر» در انتظار تصمیم بورس

هلدینگ زرماکارون برای عرضه در بورس اوراق بهادار تهران آماده است و منتظر زمان نهایی برای عرضه اولیه است. «غزر» اعلام کرده عرضه های اولیه زیرمجموعه را هم در دستورکار دارد.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.