Ultimate magazine theme for WordPress.

محبوب‌ترین آپارتمان‌های نیروهوایی چند؟/ سر قیمت خرید آپارتمان چانه بزنید! +جزئیات

0 3

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بازار

محبوب‌ترین آپارتمان‌های نیروهوایی چند؟/ سر قیمت خرید آپارتمان چانه بزنید!


اقتصادآنلاین محبوبه قرمزچشمه؛ نیروهوایی یکی از قدیمی‌ترین محلات شرق تهران است، به سه مترو نیروهوایی، نبرد و پیروزی دسترسی دارد و جزئی از منطقه 13 است.

یکی از مشاوران بنگاه معاملات املاک در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین اظهار کرد: در چهار ماه گذشته بیشترین میزان خرید ‌و ‌فروش آپارتمان نوساز در نیروهایی تهران مربوط به خردادماه 99 است. نیروهایی تهران از شمال به پادگان نیروی هوایی، از غرب به خیابان دهقان، از جنوب به خیابان پیروزی، از شرق به خیابان 30متری نیروی هوایی محدود می‌شود.

قیمت اصلی یک آپارتمان سرمعامله مشخص می‌شود

این مشاور معاملات املاک در ادامه خاطر نشان کرد: آپارتمان نوساز در خیابان نیروهوایی تهران میانگین 18 تا 32 میلیون تومان قیمت گذاشته شده است. البته برخی از فروشنده‌ها متری 40میلیون تومان را هم قیمت پیشنهادی خود اعلام می‌کنند اما سر معامله با چانه‌زنی‌ها بیشتر از متری 30میلیون تومان معامله نمی‌شود.

وی افزود: گران‌ترین آپارتمان معامله شده در اردیبهشت99 متری 35میلیون تومان بوده است و در مقابل آپارتمانی 110متری با متری 17میلیون تومان نیز در اردیبهشت99 معامله شده است. با ورود به تیرماه و افزایش قیمت نرخ سکه و دلار قیمت مسکن، متقاضیان فروش مسکن، آپارتمان خود را با قیمت‌های بالاتری برای فروش گذاشته‌اند.

یکی از مشاوران املاک در خیابان دوم نیروهوایی در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین گران‌ترین آپارتمان‌های نیروهوایی را برای خیابان های 2 تا 5 نیروهوایی بیان کرد و گفت: در همین خیابان‌ها هم کوچه‌هایی که در آن مدرسه و یا مسجد وجود دارد ارزان‌تر و تا متری 26میلیون تومان هم معامله می‌شود.

میانگین قیمت مسکن و معاملات انجام شده در نیروهوایی

یکی از مشاوران معاملات املاک در خیابان اول نیروهوایی، میانگین قیمت آپارتمان “نوساز” در نیروهوایی را به طور متوسط متری 30میلیون تومان عنوان می‌کند و معتقد است به دلیل موقعیت مکانی و دسترسی به بازار و سه مترو پیروزی، نبرد و نیروهوایی، خرید یک واحد آپارتمان در این منطقه با متری 24 میلیون تومان مقرون به صرفه‌تر از سایر محلات شرق تهران است.

این مشاور در ادامه بیان کرد: گران‌ترین معامله‌ای که در بنگاه معاملات املاک در خرداد99 انجام شد، یک واحد آپارتمان با متراژ 100متر مربع به ازای هر متر مربع 32میلیون تومان بود. ارزان‌ترین آپارتمان معامله شده در این محدوده در خردادماه 99، یک آپارتمان 5سال ساخت بود که متری 20 میلیون تومان معامله شد.

وی در ادامه گفت: تفاوت قیمت بین نوساز و قدیمی‌ساز در محدوده نیروهوایی تهران بسته به مکان و شرایط آپارتمان حداقل 2 تا 4میلیون تومان به بالاست. بزرگترین مشکل آپارتمان‌های قدیمی در این محدوده پارکینگ است. در تیرماه 99 قیمت یک واحد آپارتمان 110 متری در خیابان 2 نیروهوایی با متری 30 میلیون تومان، 3 میلیارد و 300 میلیون تومان قیمت گذاشته شده است.منبع خبر

گرد آوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.