Ultimate magazine theme for WordPress.

موافقت وزیر نفت با تسهیل شرایط ثبت‌ نام کارکنان پیمانکار در سامانه جذب +جزئیات

0 ۴

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

موافقت وزیر نفت با تسهیل شرایط ثبت‌ نام کارکنان پیمانکار در سامانه جذب


موافقت وزیر نفت با تسهیل شرایط ثبت‌نام کارکنان پیمانکار در سامانه جذببه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به دنبال درخواست تعداد کثیری از کارکنان پیمانکاری شاغل در فعالیت‌های مستمر و غیرپروژه‌ای وزارت نفت درباره بهره‌مندی از شرایطی مشابه کارکنان قراردادی مدت‌موقت جهت ثبت‌نام در سامانه فارغ‌التحصیلان، بیژن زنگنه، وزیر نفت با این درخواست موافقت کرده است.

فرزین مینو در این باره گفت: تسهیلات جدید در زمینه «شرایط سنی» و «معدل» کارکنان پیمانکاری شاغل در فعالیت‌های مستمر و غیرپروژه‌ای به‌گونه‌ای در نظر گرفته شده است که تعداد بیشتری از همکاران، امکان ثبت‌نام در این سامانه را داشته باشند.

او افزود: بر این اساس، حداکثر سن برای این همکاران، در مقطع کارشناسی ۴۰ سال و برای مقطع کارشناسی ارشد ۴۳ سال در نظر گرفته شده است، همچنین کارکنان پیمانکاری شاغل در فعالیت‌های مستمر و غیر پروژه‌ای، فارغ از نوع دانشگاه و با لحاظ شرط حداقل معدل به ترتیب ۱۴ و ۱۵ برای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارا بودن حداقل پنج سال سابقه کار، امکان ثبت‌نام در سامانه جذب را دارند.

براساس این گزارش، پیش از این و با موافقت وزیر نفت، تسهیلات یاد شده برای کارکنان قراردادی مدت موقت نیز در نظر گرفته شده بود.


بیشتر بخوانید


تسهیل شرایط ثبت‌نام در سامانه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، به‌منظور اجرای پروژه «ساماندهی وضع به‌کارگیری کارکنان شاغل در وزارت نفت از طریق الگوی نوین جذب نیروی انسانی» در دستور کار قرار دارد.

ارزیابی کارکنان مدت موقت از شهریور آغاز می‌شود

به دستور معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، فرایند ارزیابی کارکنان قراردادی مدت موقت نیز که پیش از این در سامانه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ثبت‌نام کرده‌اند، از شهریورماه امسال آغاز می‌شود.

به این منظور در نشستی با حضور فرزین مینو، معاون وزیر نفت، حسین فهیمی‌تبار، مدیرکل آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری و علی بیاتی، مدیر مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، سازوکار‌های لازم برای ارزیابی کارکنان مدت موقت واجد شرایط برای به‌کارگیری به‌صورت قرارداد مدت معین، مشخص و مقرر شده است ارزیابی کارکنان از ابتدای شهریورماه آغاز شود.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.