Ultimate magazine theme for WordPress.

نسخه جدیدی از مرسدس بنز CLS ۲۶۰ + فیلم +جزئیات

0 3

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

نسخه جدیدی از مرسدس بنز CLS ۲۶۰ + فیلم


تصاویری جدید از مرسدس بنز CLS ۲۶۰ + فیلمبه گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در اقدامی که برای ارزان‌تر کردن خانواده‌ی CLS صورت گرفته، مرسدس بنز چین نسخه‌ای جدید از این خودرو با پیشرانه‌ی بنزینی کم‌حجم را معرفی کرد.

این خودرو که CLS ۲۶۰ نام گرفته در جایگاهی پایین‌تر از مدل‌های ۳۰۰ و ۳۵۰ بازار چین قرار می‌گیرد و به یک پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری توربو مجهز است. این پیشرانه که در مدل C کلاس نیز بکار رفته قدرت ۱۸۱ اسب بخاری و گشتاور ۲۸۰ نیوتون متری تولید می‌کند.

نیروی تولیدی پیشرانه از طریق یک گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک به چرخ‌های عقب منتقل شده و باعث ثبت شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۸.۷ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعتی می‌شود. مصرف سوخت متوسط این خودرو نیز طبق استاندارد‌های محلی برابر با ۷.۲ لیتر در هر صد کیلومتر است.

نسخه جدیدی از مرسدس بنز CLS ۲۶۰ + فیلم

قیمت مرسدس CLS ۲۶۰ جدید در چین از ۵۷۶۸۰۰ یوان معادل ۸۱۳۳۲ دلار شروع می‌شود و به نظر می‌رسد این بهایی گزاف برای یک CLS چهار سیلندر است مخصوصاً اینکه می‌دانیم وضعیت این خودرو و قیمت آن در بازار‌های دیگر چگونه است.

نسخه جدیدی از مرسدس بنز CLS ۲۶۰ + فیلم

برای مثال مدل پایه مرسدس CLS ۴۵۰ در آمریکا قیمت آغازین ۶۹۹۵۰ دلاری است. این مدل به پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو با خروجی ۳۶۲ اسبی و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متری مجهز بوده و شتاب ۵.۱ ثانیه‌ای را ثبت می‌کند. البته مدل چهار چرخ محرک این خودرو شتاب ۴.۸ ثانیه‌ای و قیمت پایه ۷۲۴۵۰ دلاری دارد.

نسخه جدیدی از مرسدس بنز CLS ۲۶۰ + فیلم

مشتریان با پرداخت ۵۷۷۹۲ یورو (۶۲۴۴۰ دلار) می‌توانند CLS ۲۲۰d دیزلی را در آلمان انتخاب کنند که از پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربودیزل با قدرت ۱۹۲ اسب بخار بهره برده و شتاب ۷.۵ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۳۷ کیلومتر در ساعتی دارد. مدل بنزینی CLS ۳۵۰ نیز قیمت ۶۳۴۶۸ یورویی (۶۸۵۷۳ دلار) داشته و پیشرانه ۲۹۵ اسبی آن باعث ثبت شتاب ۵.۹ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعتی می‌شود.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.