Ultimate magazine theme for WordPress.

وضعیت بازار شست‌وشوی فرش برای عید ۹۹ +جزئیات

0 ۰

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

وضعیت بازار شست‌وشوی فرش برای عید ۹۹


وضعیت بازار شست‌وشوی فرش برای عید ۹۹حمید محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، اظهار کرد: به دلیل شرایط اقتصادی نسبت به سال گذشته ۳۰ تا ۴۰ درصد با کاهش مشتری مواجه هستیم.

رئیس اتحادیه قالیشویان افزود: با توجه به رکودی که وجود دارد قیمت‌های شست‌و‌شو نسبت به سال گذشته تغییری نکرده و ثابت مانده است.

وی گفت: ۱۵ بهمن تا آخر اسفند اوج کار قالیشویی است، اما متاسفانه شاهد هستیم در این روز‌ها تعداد واحد‌های غیرمجاز افزایش یافته و به واحد‌های صنفی مجوز دار ضرر می‌رسانند.

محمدی با بیان اینکه مردم فریب تبلیغات قالیشویی‌های غیرمجاز را نخورند، تصریح کرد: این واحد‌ها هیچ ضمانتی ندارند و معتبر نیستند و علاوه بر اینکه ممکن است فرش مشتریان توسط این واحد‌ها سرقت شود، در صورت آسیب دیدن فرش نیز هیچگونه مسئولیت قبول نخواهند کرد و اتحادیه نیز در قبال آن‌ها مسئولیتی ندارد.

رئیس اتحادیه قالیشویان گفت: مشخصات حدود ۴۰۰ واحد قالیشویی مجوز دار در سایت این اتحادیه درج شده و مردم می‌توانند برای انتخاب قالیشویی مطمئن از این سایت کمک بگیرند.

وی درباره نرخ‌های شست‌وشو افزود: نرخ شست و شو درجه یک هر مترمربع فرش ماشینی ۱۰ هزار تومان، فرش دستباف معمولی ۱۷ هزار تومان، فرش کاشان و کرم ۲۴ هزار تومان، فرش تبریز و گل ابریشم ۴۵ هزار تومان، موکت معمولی ۳۷۰۰ تومان، موکت پرزدار ۴۶۰۰ تومان است و ۲۰ هزار تومان نیز به عنوان هزینه ایاب و ذهاب در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.