Ultimate magazine theme for WordPress.

وضع مشوق‌های صادراتی برای برخی محصولات کشاورزی / تجارت ۶۴ میلیارد دلاری تجارت خارجی کشور +جزئیات

0 0

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

وضع مشوق‌های صادراتی برای برخی محصولات کشاورزی / تجارت ۶۴ میلیارد دلاری تجارت خارجی کشور


معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران مطرح کرد:

تجارتبه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از گمرک ایران، فرهاد نوری معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به تجارت ۶۴ میلیارد دلاری تجارت خارجی کشور در ۹ ماهه امسال اظهار کرد: این میزان تجارت خارجی با تلاش‌های بخش خصوصی و حمایت‌هایی که دولت در حد توان و ظرفیت خود از صادرات داشته محقق شده و امیدواریم با اصلاح قوانین و بخشنامه‌های دست و پاگیر فرا روی تولید و صادرات، شاهد افزایش صادرات باشیم.

وی ادامه داد: بررسی‌ها نشان می‌دهد که مشکلات نسبت به ماه‌های اخیر رو به کاهش است و نشانه‌هایی از اقدامات انجام شده در این زمینه را در ایام پیش رو شاهد خواهیم بود.

معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران، با اشاره به مشوق‌های در نظر گرفته شده برای برخی محصولات کشاورزی گفت: این مشوق‌ها یک سری مشوق‌های خاص برای صادرات محصولاتی است که در داخل با مازاد تولید آنها مواجه هستیم.

وی ادامه داد: در سال زراعی جاری، تولید محصولات کشاورزی با رونق همراه بوده که برای صادرات آنها باید مشوق‌هایی را در نظر بگیریم که یکی از این مشوق‌ها اجازه واردات کالاهایی است که در شرایط عادی کالای لوکس در نظر گرفته می‌شود.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.