Ultimate magazine theme for WordPress.

ویزای کانادا +جزئیات

0 1

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بازار

ویزای کانادا


کیفیت زندگی مهاجران، سطح فرهنگی غنی، جمعیت کم و سطح بالای آموزش در کشور کانادا باعث شده که این کشور را با نام فرصت های طلایی در جهان بشناسند.

کسانی که کانادا را یک مقصد چه برای سفرهای کوتاه و چه برای اقامت دائم انتخاب می کنند، قبل از هر مسئله ای باید در مورد انواع ویزای کانادا اطلاعات کسب کنند.

انواع ویزای کانادا

ویزای کانادا را به دو دسته ویزای دائم و ویزای موقت تقسیم می کنند که ویزای موقت شامل ویزای تحصیلی، توریستی و ویزای همراه می باشد.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا، می توان گفت یکی از پرمتقاضی ترین ویزا در انواع ویزاهای کانادا است. همانطور که می دانید دانشگاه های کانادا جزئی از بهترین دانشگاه های دنیا محسوب می شوند که توانسته اند در حوزه های تخصصی، رتبه های بالایی را در جهان کسب کنند. اگر قصد تحصیل در کشورهای خارجی را دارید این را بدانید که دانشگاه های کانادا علاوه بر بالا بردن سطح سواد، می توان در آینده بستر مناسبی برای یافتن شغل فراهم کند.

پس اینگونه می توان گفت که تحصیل در کانادا یکی از بهترین گزینه های تحصیل است و ویزای تحصیلی کانادا راهی برای تحصیل در این کشور محبوب می باشد.

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی که به عنوان visitor visa شناخته شده، یک ویزای غیرمهاجرتی است که افراد به واسطه آن می توانند جهت دیدار اقوام و آشنایان، حضور در همایش ها و کنگره ها و یا دوره های کوتاه مدت تحصیلی از آن استفاده کنند.

ویزای کار کانادا

همه ساله هزاران نیروی خارجی برای یافتن شغل های مناسب، کانادا را انتخاب می کنند و این کشور نیز برای جبران کمبود نیروی کار ماهر و افزایش قدرت اقتصاد کشورش از سراسر جهان، متخصص ماهر جذب می کند. البته توجه داشته باشید که اخذ ویزای کار کانادا کار دشواری است و دوندگی های فراوانی دارد.

سوپر ویزا کانادا

ویزایی مخصوص پدر و مادرها و پدربزرگ و مادربزرگ ها،که برای دیدن فرزندانشان است. اما حتما باید فرزندان یا نوه های متقاضی، اقامت دائم و یا شهروند دائم کانادا باشند تا اجازه ی ورود و خروج از کانادا دارا باشند.

ویزای دائم

ویزا بدون محدودیت زمانی برای زندگی در خاک کانادا، ویزای دائم کانادا است. بهترین راه برای اخذ ویزای دائم اینگونه است که ابتدا باید اقدام به اخذ ویزای تحصیلی یا ویزای کاری کنید و سپس برای اخذ ویزای دائم اقدام کنید. البته اقدام از طریق ویزای تحصیلی کانادا مطمئن تر از سایر راه ها می باشد.

پیکاپ ویزا کانادا

یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان ایرانی برای اخذ ویزای کانادا ،عدم وجود سفارت خانه یا کنسولگری در ایران می باشد. همین موضوع باعث شده که متقاضیان برای اخذ ویزا مجبور شوند به کشورهایی مانند ترکیه، گرجستان، امارات و غیره سفر کنند و با در دست داشتن مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای کانادا برای انگشت نگاری و مصاحبه حضوری به سفارت خانه های مشخص در کشورهای نام برده مراجعه کنند.

متقاضی برای انجام مصاحبه و طی مراحل تعیین شده مثل انگشت نگاری، مستلزم حداقل یک مرتبه سفر به کشور ثالث است. در صورتی که با ویزای متقاضی موافقت شود، فرد باید برای الصاق ویزا با پاسپورت، سفری دوباره به کشور ثالث داشته باشد که این امر، هزینه و وقت زیادی را از فرد می گیرد.

پیکاپ ویزا کانادا در این مرحله به صرفه جویی وقت و هزینه متقاضیان کمک می کند. زیرا با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا کانادا نیازی به سفر مجدد به کشورهای ثالث ندارند و نماینده شما، تمام مراحل الصاق ویزا را در کشورهای ثالث انجام می دهد. این کار از لحاظ قانونی هیچ مشکلی نداشته و نماینده شما مدارک و پاسپورت شما را دریافت و آن را به سفارت خانه مربوطه ارسال می کند.

آژانس مسافرتی سالیان سفر بهترین مسیر برای پیکاپ ویزا کانادا می باشد و پیکاپ فوری ویزا کانادا را انجام می دهد. افراد متقاضی ویزای کانادا با مراجعه به صفحه وقت سفارت کانادا می توانند از مدارک مورد نیاز و شرایط و ضوابط عمومی ویزا کانادا اطلاعات لازم را کسب کنند.

برای اخذ ویزا نگران نباشید، چرا که سالیان سفر اطمینان می دهد که در تمام مراحل از طریق مشاوره و اقدام مناسب، همراه گردشگران خواهد بود.منبع خبر

گرد آوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.