Ultimate magazine theme for WordPress.

“پارس” ۴.۹۹۸ریال سود برای هر سهم اعلام کرد +جزئیات

0 4

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

“پارس” ۴.۹۹۸ریال سود برای هر سهم اعلام کرد


2067, 

خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)

Loading…

شرکت پتروشیمی پارس در صورت های مالی ۶ماهه سود هر سهم را ۴هزار و ۹۹۸ریال اعلام کرد که در مقایسه با سود ۲هزار و ۷۸۵ریالی دوره ۳ماهه با رشد همراه شده است. "پارس" ۴.۹۹۸ریال سود برای هر سهم اعلام کرد

به گزارش رادیو سهام، “پارس” در این گزارش سود عملیاتی را ۲۸هزار و ۲۵۴میلیارد ریال، سود خالص را ۲۹هزار و ۹۸۷میلیارد ریال و سود انباشته را ۳۵هزار و ۹۷۷میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که دستیابی و تحقق برنامه تولید پیش بینی شده در بودجه سال ۹۸ از طریق رفع تنگناهای تولید و جلوگیری از توقفات تولید با برنامه ریزی منسجم و توسعه سهم فروش های داخلی به منظور کاهش اثرات تحریم ضمن حفظ سهم بازارهای صادراتی به منظور حفظ درآمدهای ارزی است.

همچنین با توجه به رابطه مستقیم و معنادار قیمت فروش محصولات با قیمت نفت، قیمت فروش محصولات برای سال ۹۸ بر اساس قیمت پیش بینی شده نفت در بودجه کل کشور توسط واحد برنامه ریزی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تعیین و در بودجه لحاظ شده است. علاوه بر این فرمول قیمت خوراک نسبت به سوال ۱۳۹۷ تغییری نداشته و قیمت خرید مواد اولیه همانند قیمت های فروش محصولات توسط واحد برنامه ریزی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تعیین و در بودجه لحاظ شده است.

“پارس” درباره هزینه های توزیع و فروش اعلام کرد در حوزه هزینه حمل محصولات با توجه به اجاره کشتی جهت حمل محصولات صادراتی به منظور کاهش آثار تحریم ها نسبت به سال ۹۷ دارای افزایش خواهد بود که آثار افزایشی آن در بودجه لحاظ شده است. هزینه های عمومی و اداری با رعایت حداکثر صرفه جویی نسبت به سال۹۷ تغییر چندانی نخواهد داشت. پیش بینی می شود درآمدهای غیرعملیاتی سال ۹۸ در محدوده  درآمدهای غیرعملیاتی سال ۹۷ باشد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تا انتخابات مجلس در اسفند ماه اگر دولت رفتار چند ماه اخیر خودش را ادامه دهد و شوک جدید ناشی از بخشنامه‌ها و برخی از مصوبات نداشته باشیم انتظار این است که آرامش بازارها ادامه‌دار باشد.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.