Ultimate magazine theme for WordPress.

پول فروش سهام عدالت بانک ملی چه زمانی واریز می‌شود؟ +جزئیات

0 12

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بازار

پول فروش سهام عدالت بانک ملی چه زمانی واریز می‌شود؟


خبرگزاری میزان -این روز‌ها اغلب افرادی که ۳۰درصد سهام عدالت خود را از طریق بانک‌ها فروخته‌اند با مشکل واریز نشدن مبلغ سهام خود مواجه شده‌اند که چندان هم مشخص نیست مردم برای پیگیری مشکلات پیش آمده از جمله عدم دریافت پول سهام خود باید چگونه و از چه طریقی اقدام کنند.

پاسخگو نبودن بانک‌ها، عدم اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف در واریز مبالغ و کمبود اطلاعات متصدیان بانکی از مراحل فروش و دریافت پول سهام عدالت، مشکلی است که به نارضایتی مردم منجر شده است.

حال با این اوصاف افرادی که به هر دلیل از جمله مشکلات اقتصادی این روز‌ها همانند افزایش قیمت اجاره مسکن، کالا‌ها و اقلام مورد نیاز مجبور به فروش سهام عدالت خود شده‌اند، کماکان از پرداخت نشدن پول فروش سهام عدالت خود توسط بانک‌ها گله‌مندند.

ستاد راهبردی سهام عدالت، شماره تماس ۱۵۶۹ را برای پیگیری مشکلات مردم اعلام کرده که آن هم پاسخگو نیست و مردم از دریافت پول سهام خود عاجزند.

پول فروش سهام عدالت کی واریز می‌شود؟

در این میان نظرات مخاطبان نشان می‌دهد که بانک ملی با بیشترین میزان نارضایتی توسط مردم، نتوانسته با تبلیغات هنگفتی که انجام می‌دهد چندان رضایت مشتریان خود را جلب کرده و بانکی با بالاترین میزان نارضایتی در خصوص پرداخت پول فروش سهام عدالت است.

در ذیل به تعدادی از پیام‌های رسیده به دست خبرگزاری آنا توسط مشتریان بانک ملی اشاره می‌کنیم.

پول فروش سهام عدالت بانک ملی چه زمانی واریز می‌شود؟

پول فروش سهام عدالت بانک ملی چه زمانی واریز می‌شود؟

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.