Ultimate magazine theme for WordPress.

چرا امکان ثبت نام جدید سهام عدالت وجود ندارد؟ +جزئیات

0 5

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار اقتصادی

چرا امکان ثبت نام جدید سهام عدالت وجود ندارد؟


چرا امکان ثبت نام جدید سهام عدالت وجود ندارد؟به گزارش خبرنگار بورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شاید عمده‌ترین موضوعی که این روز‌ها مردم را درگیر خود کرده چرایی عدم ثبت نام جدید برای جاماندگان سهام عدالت در سامانه است. سهامی که از سال ۸۵ تا ۹۲ بیش از ۴۹ میلیون نفر را تحت پوشش خود قرار داد، اما چرا حال دولت برای ثبت نام جدید امکان ندارد؟

پس از آزادسازی سهام عدالت عده‌ای می‌گویند که این سهام حق آن ها بوده و جا مانده اند، در حالی که پیش از آن یا سهام را جدی نمی‌گرفتند و یا در طبقه بندی دولت برای دریافت آن جایی نداشتند.

حالا که آزادسازی سهام عدالت صورت گرفته و امکان خرید و فروش آن در آینده امکانپذیر می‌شود، جاماندگان که شاید فکر نمی‌کردند روزی این دارایی قابل تبدیل شدن به پول باشد نسبت به عدم دریافت آن معترض هستند. 

در این باره رئیس سازمان خصوصی سازی هم می گوید: بار‌ها تاکید کرده ایم که برای ثبت نام افراد جدید در حال حاضر ظرفیت قانونی وجود ندارد و نمی‌توانیم راجع به اضافه شدن مشمولان سهام عدالت اقدامی را انجام دهیم.

در نهایت گفتنی است، فعلا ظرفیت لازم در شرکت های دولتی برای جاماندگان وجود ندارد و در صورت امکان ایجاد ظرفیت جدید این روند زمانبر خواهد بود. قابل تذکر است که افراد نسبت به سودجویی ها در این روزها و اعلام ثبت نام جدید در سایت های خاص آگاه باشند تا در گرداب کلاهبرداری ها گرفتار نشوند.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

سایر مطالب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.