Ultimate magazine theme for WordPress.

چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد سهام را داشتند؟ +جزئیات

0 ۰

به گزارش بورس 98 سرویس اخبار بورس

چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد سهام را داشتند؟


چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد سهام را داشتند؟

  بزرگنمایی:

فصل اقتصاد – سهام شرکت‌های مهندسی نصیر ماشین، گروه صنایع بهشهر ایران و گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان امروز در بورس و شرکت‌های آ س پ، تولید برق ماهتاب کهنوج و سرمایه‌ تدبیرگران فارس و خوزستان در فرابورس بیشترین رشد را داشتند.

به گزارش فصل اقتصاد، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 4942واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 4میلیارد و 797میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 2309میلیارد تومان در 544هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شرکت‌های مهندسی نصیر ماشین، گروه صنایع بهشهر ایران و گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه اصفهان، شیمی دارویی داروپخش و سازه پویش نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.
بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1920میلیون ورقه به‌ارزش 5531میلیارد تومان در 388هزار نوبت، آیفکس 53واحد رشد کرد و در ارتفاع 4282واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های آ س پ، تولید برق ماهتاب کهنوج و سرمایه‌ تدبیرگران فارس و خوزستان
بیشترین رشد قیمت را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های قند شیروان قوچان و بجنورد، شیر پاستوریزه پگاه گلستان و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان هم بیشترین کاهش قیمت را شاهد بودند.
انتهای پیام/Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گردآوری : bourse98.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.